Selecteer een pagina

Keto-ervaring

AL 22 KILO AFGEVALLEN | BETER SLAPEN ZONDER SNURKEN!

OKTOBER 2021 – Ria (64): Ik ben oud, getrouwd en heb 4 kinderen en 3 kleinkinderen. Ik ben vrij grof gebouwd, 180cm lang en heb mijzelf nooit echt slank gevonden. Terwijl ik tot mijn 38ste schommelde tussen de 70-75 kilo!

Na het overlijden van mijn schoonouders ging het helemaal fout. Ik vond het oneerlijk dat ze op 68 en 69 jarige leeftijd na een kort ziekbed zijn overleden. Daarna ging ik eten en snoepen om mijn verdriet te verwerken, ik werd dikker en dikker.

Op mijn 41ste werd ik ook nog voor de 4e keer zwanger en werd ik nog zwaarder. Na de bevalling viel ik af tot 90 kilo, maar daarna kwam daar steeds weer wat bij.

Ik heb het brooddieet, WeightWatchers, Sonja Bakker en een slankclub geprobeerd. Het hielp voor een tijdje, maar omdat ik steeds honger had stopte ik er al snel weer mee. Alles kwam er weer met rente aan.

Ook heb ik 13 jaar lang nachtdiensten gedraaid en dat is niet zo goed voor je eetpatroon, ook sliep ik steeds slechter als ik in mijn vrije week zat.

In 2020 ben ik gestopt met werken, zodat ik meer tijd aan mijn ouders kon besteden als mantelzorger. Eind 2020 woog ik ineens 107 kilo.

Tot een vriendin mij in februari 2021 vertelde over TheNewFood en dat ze geen honger leed. Vervolgens ben ik met mijn dochter gaan lezen wat dat was.

In maart 2021, toen de 2 startgidsen binnen waren, ben ik samen met mijn dochter begonnen.

Het ging gelijk goed en ik viel lekker af. Ook het slapen ging beter, de pijn in mijn benen nam af. En ook het snurken is inmiddels sterk afgenomen.

Ook gaan we regelmatig wandelen, de rondjes werden steeds groter. Nu wandelen we al meer dan een uur per keer.

Nu in oktober 2021 weeg ik 85 kilo! Dus er is al 22 kilo af! Mijn man eet inmiddels ook met ons mee en vindt het lekker eten. Hij is trots op ons dat het zo goed gaat.

Ik krijg veel complimenten, maar ook vragen, hoe het is om keto volgens TheNewFood te eten.

Inmiddels eet ik ’s morgens bijna nooit meer, ik vast dan volgens het advies op de site. En ik voel me veel beter en vitaler dan ooit tevoren.

Mijn lievelingsrecepten zijn de boontjes met kip in roomsaus, de eiersalade en de witlofsalade, maar eigenlijk is alles heel lekker. Op de vegaspecial na, hebben we alle boekjes inmiddels gekocht.

We zijn heel blij dat we met TheNewFood begonnen zijn, en zijn ook niet van plan er mee te stoppen. Ik wil ik graag nog 7 of 8 kilo kwijt, dat gaat zeker lukken!

Ik krijg regelmatig complimenten en ook veel vragen over hoe me dit is gelukt. Ik maak altijd flink reclame voor TheNewFood! Ook met mijn dochter gaat het heel erg goed.”

MEER INFORMATIE OVER STARTEN MET DEELVASTEN